Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Spuštěny nové webové stránky


Stránky jsou vytvořeny nejen pro samotné členy cechu, ale i pro běžného uživatele a partnery, kteří hledají kvalitní práce v oblasti parketářství a podlahových krytin. Snažili jsme se o co největší přehlednost a jednoduchost ovládání tak, aby každý našel přesně to, co hledá. Obsah stránek se bude neustále dopl�ovat a rozrůstat tak, aby přinášel co největší množství kvalitních informací.

Některé části jsou přístupné pouze členům cechu, takže pokud ještě členem nejste, neváhejte a vypl�te přihlášku. Nejenom, že se objevíte v seznamu realizačních firem, kde jsou veškeré základní informace o firmě (kontakty, odkaz na www stránky, logo), ale zárove� budete mít přístup k informacím z činnosti cechu nebo ke službám, které cech poskytuje pouze svým členům.

I když jsme se samozřejmě snažili, aby nové stránky byly hned od začátku co nejdokonalejší, jistě se během prvních týdnů provozu objeví nějaké připomínky či nápady. Nebráníme se ani připomínkám či nápadům z Vaší strany. Proto pokud Vás napadne něco, co na stránkách chybí nebo naopak přebývá, prosím dejte nám vědět.

Doufáme, že Vás naše nové stránky budou inspirovat ke vstoupení do cechu, případně k navázání spolupráce a těšíme se na Vaše časté návštěvy.

S pozdravem

Administrátor

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz